Сегодня в смт Дніпряни 29.03.2024

Одеса в напруженому матчі обіграла Дніпро

Сьогодні, 12 січня відбувся черговий поєдинок регулярного чемпіонату Суперліги, в якому Одеса обіграла Дніпро з рахунком 82:71.   Команди в низькому темпі почали зустріч, але все ж змогли розігратися до кінцівці першої чверті, що принесло успіх господарям з перевагою в чотири очки. У другій чверті гра проходила в тому ж ключі, але цього разу дніпряни змогли відіграти одне очко. У третій чверті була зафіксована нічия з рахунком 18:18, що означало, що в заключному відрізку у господарів перевага в три бали.   Проте, Одеса змогла розвинути цю перевагу до дев'яти очок і перервати свою серію з чотирьох матчів без перемог. Для чемпіона України Дніпра - це поразка стала третьою в сезоні і другою поспіль.   Одеса - Дніпро 81:72 (20:16, 17:18, 18:18, 26:20)   Одеса: Юрій Кондраков (12 очок+5 передач), Клим Артамонов (15 очок), Рамел Браун (10 очок+12 підбирань), Антон Давидюк (7 очок), Ділейні Блейлок (12 очок) - старт; Вадим Прокопенко (11 очок+5 підбирань), Денис Носков (14 очок+7 підбирань).   Дніпро: Анатолій Шундель (5 очок), Станіслав Тимофієнко (12 очок+6 підбирань), Іссуфу Санон (20 очок), Джаред Террелл (8 очок), В'ячеслав Кравцов (6 очок) - старт; Грегорі Коломойський (2 очки), Максим Корнієнко (6 очок+10 підбирань), В'ячеслав Бобров (9 очок+8 підбирань), Дмитро Глєбов (4 очки).     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet